1000 євро з кожного: волинянин намагався переправити з Туреччини до Польщі двох нелегалів


27-річний мешканець Волині намагався незаконно переправити двох осіб через державний кордон України з корисливих мотивів, суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою, інформує прокуратура Волині.

15 вересня 2019 року уродженець Узбекистану, а нині мешканець Волині, організував переправлення двох громадян Туреччини у Республіку Польща поза пунктами пропуску, узявши з кожного з них за це 1000 євро. Обох нелегалів вночі 16 вересня 2019 затримали неподалік кордону у Польщі.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, та наступних 60 днів він перебуватиме під вартою.

Зауважимо, що за вчинення такого злочину Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з конфіскацією майна.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/volynianyn-namahavsia-perepravyty-z-turechchyny-do-polshchi-dvokh-nelehaliv/” Об этом сообщает ukr-skandaly.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя