У поліції Житомирщини - нове поповнення

07.11 11:57
7 листопада двадцять поліцейських конвойної служби та груп реагування урочисто склали Присягу на вірність українському народові. Ця подія завершила їх студіювання у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

Привітати молоде поповнення зібрались керівництво та працівники Головного управління Нацполіції Житомирщини, учбового закладу, рідні та друзі.
У поліції Житомирщини — нове поповнення

Право першому вимовити слова Присяги працівника поліції урочисто перед строєм надали поліцейському конвойної служби ГУНП срібному призеру Чемпіонату Європи 2018 з гирьового спорту Євгенію Колеснику.

Потому до присутніх звернувся начальник поліції області В’ячеслав Печененко:

- Ви пройшли увесь непростий шлях конкурсного відбору, кількамісячного навчання та попереду у вас – відповідальна і дуже потрібна людям служба. Впевнений, що отримані під час підготовки знання та досвід, ви з відповідальністю та сумлінністю будете застосовувати під час служби. Бажаю впевненості у собі та своїх силах, неухильно дотримуватись законів та захищати права людей.

Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира отець Богдан Бойко благословив поліцейських на віддану службу українському народові.

Уже завтра поліцейські розпочнуть свою службу у 13 районах Житомирщини.
У поліції Житомирщини — нове поповнення

У поліції Житомирщини — нове поповнення

У поліції Житомирщини — нове поповнення

У поліції Житомирщини — нове поповнення

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/vlada/117819-u-polcyi-zhitomirschini-nove-popovnennya.html” Об этом сообщает glavpost.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя