«Шлюб за добу» тепер у Радомишлі

Радомишль – третє місто на Житомирщині після обласного центру й Коростеня, де стартував пілотний проект «Шлюб за добу». Об этом сообщает tp05692.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Шлюб за добу» тепер у Радомишлі


Наразі цей сервіс, який спрощує процедуру одруження, запроваджено більше ніж у 70-ти містах України, — повідомляє Головне управління юстиції у Житомирській області.

Участь у презентації проекту 18 вересня взяли представники Міністерства юстиції України – заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Ірина Дубиківська, представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівник Олександр Грабар, міський голова Радомишля Володимир Тетерський.

Урочиста і водночас зворушлива церемонія реєстрації першої пари в рамках проекту «Шлюб за 24 години» відбулася на території одного з найчарівніших куточків Поліського краю – історико-культурного комплексу «Замок Радомисль».

Вітаючи молодят із знаменною подією у їхньому житті, столичні гості побажали їм великого кохання, довгого і щасливого подружнього життя. А також не забувати, що усі послуги, які ініціює Мін’юст, як-от онлайн-сервіси, отримання свідоцтв про народження малюків безпосередньо у пологовому будинку, тільки спрощують та наближають до населення послуги, передбачені сімейним законодавством. Адже юстиція завжди відкрита для людей!Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/shlyub-za-dobu-teper-u-radomishli-10724080.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя