У Нідерландах відреагували на нові спроби Росії перекласти вину за збитий "Боїнг"

У Нідерландах відреагували на нові спроби Росії перекласти вину за збитий "Боїнг" Об этом сообщает mediamena.in.ua со ссылкой на СМИ.

В уряді Нідерландів заявили, що "повністю довіряють" результатам розслідування в цій справі міжнародної Спільної слідчої групи, які свідчать про вину Росії.

Про це повідомляє "Радіо Cвобода".

Представники Нідерландів заявили, що "взяли до уваги повідомлення у зв’язку з прес-конференцією Міністерства оборони Росії".

Нідерланди цілковито довіряють виявленим JIT (англійське скорочення назви Спільної слідчої групи) фактам і зробленим висновкам. Розслідування JIT має щонайвищу підтримку міжнародної спільноти. Уряд твердо вирішив повністю співпрацювати з кримінальним розслідуванням, яке ведуть усі причетні країни, відповідно до резолюції Ради безпеки ООН 2166, – йдеться у заяві уряду цієї країни.

У Росії в свою чергу заявили, що "вже передали" Нідерландам матеріали про правову допомогу у справі про збиття літака рейсу MH17.

Нагадаємо, 17 вересня у Міністерстві оборони Росії заявили, що ракета, якою збили рейс MH17 на Донбасі, належала українській військовій частині. У Міноборони України спростували цю заяву, назвавши її "черговим фейком".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Niderlandah_vidreaguvali_na_novi_sprobi_Rosii_pereklasti_vinu_za_zbitii_Boing_271583.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя